שלושה סימנים לכך שאתם בשלים להיות טבעוניים - Shanili

שלושה סימנים לכך שאתם בשלים להיות טבעוניים

בשנים האחרונות הופך העולם לטבעוני יותר. אם בתחילת העשור זה היה נראה כטרנד שמושך אליו אישים מפורסמים וסלבים דוגמת ביל קלינטון, נטלי פורטמן, אוזי אוסבורן ואפילו מתאגרף עבר קשוח כמו מייק טייסון, הרי שהיום ברור שהטבעונות כאן כדי להישאר – ולהתפתח. שפים רבים ברחבי העולם מתמחים באוכל טבעוני, מסעדות רבות הפנימו את השינוי ושינו תפריטים, יותר ויותר חברות מסחריות מבינות שגרימת סבל לבעלי חיים היא דבר פסול ומתאימות את עצמן ואת מוצריהן למציאות החדשה ואפילו צה"ל כבר הספיק לקבוע שורת הקלות לחיילים טבעוניים על ידי מתן תשלום לרכישת מזון טבעוני וייצור מדים ונעליים, שעומדים בתקן הטבעוני.

אז העולם משתנה, ומה אתכם? ישנם שינויים שמתחוללים בחיינו ברגע אחד, וישנם כאלה שלוקחים זמן ונמשכים חודשים ואף שנים. הנה שלושה סימנים לכך שאתם יכולים לעשות את המעבר לטבעונות.

התחליפים טעימים לכם. איך אפשר בלי לטרוף איזה טוסט גבינה מול הטלוויזיה בערב? ואיך בכלל אפשר לבשל ולאפות בלי ביצים וחמאה? ברור, כולנו חשבנו ככה פעם. ואז ניסיתם משקה סויה/שקדים/אורז וגיליתם שהשמיים לא נפלו עליכם. וכשאכלתם פאד תאי עם טופו המנה הייתה טעימה לכם. והסתבר לכם שהמבורגר מקטניות או פטריות הוא לא רע בכלל. בקיצור, אתם מתחילים להפנים שלא תישארו רעבים גם כטבעוניים.

התחלתם לחיות בריא. אתם רצים פעמיים בשבוע, משתדלים לא לנשנש בשעות הערב ועורכים בדיקות דם תקופתיות, אבל עדיין לא מספיק לכם? אם התחלתם להפחית משמעותית את צריכת הבשר ולהימנע ממוצרי חלב, ואתם לא מרגישים שהם חסרים לכם בחיים, אתם בהחלט מסוגלים לקפוץ קדימה מבחינה בריאותית ולנסות תפריט טבעוני, שיסייע לכם להפחית את הסיכון למחלות לב וכלי דם, לסוכרת ולשבץ. וכן, גם לסייע בהורדת המשקל.

המצפון מתחיל להציק. פעם אהבתם את טעמו של הבשר על האש, אבל לאחרונה אתם מוצאים בזה טעם לפגם והמונח "תעשיית המזון" ממש לא בא לכם טוב. היו זמנים שבהם טיעונים כמו "תעשיית הבשר משחררת יותר גזי חממה מכל התחבורה בעולם" גרמו לכם לפצוח בוויכוח לוהט במטבחון של העבודה עם הטרחן ממחלקת הכספים, ויכוח שהיה נגמר מבחינתכם ב"יש לנו ניבים, אז כנראה שנולדנו לאכול בשר". ובכן, נדמה שהזמנים האלה חלפו. אם אתם מוצאים את עצמכם מהנהנים בהסכמה שלקחת עגל מאמו זה דבר נורא או שאכלתם אחלה סלט קינואה באחת המסעדות הטרנדיות והתענגתם על כל ביס – זה הזמן לקחת את החיים צעד קדימה.

אנו ב"Shanili vegan shoes" נשמח לספק לך הכוונה ראשונית בדרכך החדשה – כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר. שיהיה בהצלחה!