אודות - Shanili

אודות

היי, אני ליאת להב, תל אביבית בנשמה (צפונית במקור) ומחבקת סדרתית... אני אמא לשני המהממת ולשתי חתולות מפונקות – דני ולולי. יש לי תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר שני ביחסים בינלאומיים ובמשך 13 שנים עבדתי בחברה מובילה בענף הטקסטיל לבית.

בתפקידי האחרון שימשתי כסמנכ"לית מכירות ופיתוח עסקי בשוק הבינלאומי. למרות שתרבות העבודה הישראלית מקבלת לרוב לבוש קז'ואלי, בעת פגישות עם לקוחות ואורחים מחו"ל נדרשתי להתלבש באופן ייצוגי יותר. כחובבת אופנה אמיתית נהניתי מהאתגר ומהצורך להתלבש ולגוון, אבל כטבעונית, האתגר היה מורכב קצת יותר.

הפסקתי לאכול בשר לפני כ- 12 שנים, החלטה שנבעה מאהבה גדולה לבעלי החיים. לפני כשבע שנים עברתי מצמחונות לטבעונות, מתוך רצון לצמצם את הסבל והפגיעה שתעשיית המזון מהחי וגרורותיה גורמות מדי שנה למיליארדי בעלי חיים... מהרגע שהפנמנתי את ההשלכות של אכילת מוצרים מהחי, המעבר היה חלק, ובכלל, אני חיה בתל אביב, אחת הערים הידידותיות ביותר בעולם לטבעונים, אז קשה לומר שקשה לי.

האתגר המשמעותי שניצב בפני עם המעבר לטבעונות הוא מציאת נעליים טבעוניות (vegan shoes). ביום-יום עוד הצלחתי להסתדר עם מה שמצאתי בחנויות, אבל במצבים רשמיים יותר נדרשתי לנעליים איכותיות ומכובדות (וכמובן, אופנתיות ומיוחדות), שהתקשיתי למצוא. במשך כמה שנים חיפשתי נעליים שלא עשויות ממוצרים מהחי – וההיצע היה מוגבל. נכון, רשתות הנעליים הזולות מחזיקות דגמים רבים מחיקויי עור ופלסטיק, אבל ההיצע לא ענה על הצורך שלי בנעליים איכותיות וייצוגיות, שיחזיקו לאורך זמן. אחרי חיפושים, חיטוטים ושיחות עם נשים וגברים טבעוניים, הבנתי שאני לא לבד ושהביקוש לנעליים מקוריות, שובות לב ונטולות סבל קיים בארץ.

הרעיון שהתבשל בתוכי, לחבר בין שתי אהבות גדולות – אופנה ובעלי חיים – התחיל לקרום עור וגידים, והחלטתי להצעיד אותו קדימה ולהפכו לעסק, שיענה על הצורך של אחרות כדוגמתי. החלום שלי הוא לצמצם את הפער בכך שגם לא טבעונים/צמחונים יהיו חשופים לנעלים מהממות, שלא יוצרו מן החי. אני אייצר בשבילכן (כן כן, חלק מהנעלים מיוצרות כחול-לבן) ואמצא עבורכן/ם את הנעלים הטבעוניות היפות, האופנתיות והאיכותיות ביותר ואקל עליכן/ם בתהליך החיפוש אחריהן.

לצד הנעלים שלנו תוכלו למצוא גם חגורות, תיקים, ארנקים ואביזרי אופנה טבעוניים נוספים, שיכבשו את ליבכם.

שנילי זה must have לטבעוניים, צמחוניים ולכל אחת ואחד שחובבים אופנה עדכנית.

מודה לכולכן/ם על בחירה במותג מקומי, ערכי ועם שליחות אמיתית לשינוי תפיסת צריכת האופנה שלנו, שתהיה קניה מהנה !

שלכן/ם,

ליאת

 

כתבות:
ידיעות תל אביב - חלק 1 | ידיעות תל אביב - חלק 2

חדש בנוף: הנעליים הטבעוניות של שנילי - כתבה ב Efifo, מגזין האופנה של ישראל

ויגן פרנדלי ממליצים על שנילי

הקץ למצוקת הנעליים - ויגן פרנדלי מציגים שוב את שנילי